Estetik Diş Doktoru

Estetik Diş Hekimliği Ankara

Mükemmel dişlere ulaşmak için estetik diş hekimliği başvurulması gereken uzman diş hekiliği haline geldiği yaygın bir bilgidir. Diş beyazlatmadan diş kaplamalarına kadar çeşitli estetik diş hekimliği hizmetleri “gülüş hedeflerinize” ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ancak bu diş prosedürlerinde diş görünümünün iyileştirilmesinden daha fazlası vardır. Estetik diş doktoru tedavileri ile aslında daha iyi bir hayat yaşamanıza yardımcı olabilir.

Estetik Diş Hekimliği ile Daha İyi Bir Yaşam

İşte gülüşünüze ve genel yaşam kalitenize fayda sağlayabilecek estetik diş hekimliği katkıları

Daha Çok Gülümse Ve Sağlıklı Dişler

Mükemmel dişlere sahip olmak, bu diş tedavisi için diş hekimine gitmenin ana nedeni olabilir. Ancak bu sadece pastanın kreması. Dişlerinizin şeklini düzeltmek veya kaybedilenleri doldurmak ağız yapınıza fayda sağlayabilir. Diş restorasyonu ile iyileştirilmiş dişleriniz, özellikle yeme açısından dişlerinizin ve ağzınızın işlevini iyileştirmeye yardımcı olabilir. Çoğu zaman, hasarlı dişleriniz nedeniyle besleyici bazı yiyeceklerden kaçınıyor olabilirsiniz. Artık lezzetli ve sağlıklı yemeklerin tadını çıkarırken mükemmel gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Daha Sağlıklı Bir Yaşam Yaşayın

Bunu şaşırtıcı bulabilirsiniz ancak ağız bakımı genel sağlığınızı etkileyebilir. Araştırmalar diş sorunlarını çene ağrısı, şiddetli diş travması ve diğer ciddi diş sorunları gibi uzun vadeli ağız hasarlarıyla ilişkilendirmektedir. Estetik diş hekimliği size tam ağız restorasyonları sağlayabilir. Sonuç olarak ciddi diş enfeksiyonlarına yol açabilecek diş çürüklerine ve diş eti hastalıklarına veda edebilirsiniz. Bu diş işlemiyle mükemmel bir gülümsemeye ve daha iyi bir genel sağlığa sahip olabilirsiniz.

Daha Temiz Dişler ve Diş Etlerine Sahip Olun

Diş problemlerinin bir nedeni de ağız hijyeninin sağlanmamasıdır. Sigara içmek, yemek yemek ve içmek gibi günlük aktivitelerimizden bazıları diş sorunlarına yol açabilir. Bunlar tedavi edilmezse ciddi hasarlara yol açabilir. Estetik diş hekimliği daha iyi ağız hijyeni sağlamada iyi bir başlangıç olabilir. Herhangi bir diş iyileştirme işlemine girmeden önce uzman diş hekimi kapsamlı bir diş temizliği gerçekleştirir.

Bu, zamanla birikmiş tartarı ve lekeleri giderir. Hasarlı dişleri düzelttikten veya restore ettikten sonra artık daha temiz dişler ve daha sağlıklı diş etleri ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Restoratif diş tedavi uzmanı Nurgün Olcay daha iyi bir ağız hijyeni ile yaşamanıza yardımcı olabilir.

Estetik Diş Hekimliğinden Daha Fazlasını Alırsınız

Estetik diş doktoru başvurmak sizin için kazançlı bir durumudur. Sonunda arzu ettiğiniz inci beyazı dişlere ve hak ettiğiniz daha iyi yaşam kalitesine kavuşabilirsiniz. Hala bu estetik diş tedavisi  yaptırmanız gerekip gerekmediği konusunda endişeleriniz varsa, Ankara’daki restoratif diş tedavi uzmanı Nurgün Olcay dişlerinize en iyi sonucu verecek tedavileri uygulayacaktır.

Nurgün OLCAY

Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Porselen Lamine Venerler, Yumuşak Doku Estetiği, Diş Beyazlatma,vAğız, Diş ve Çene Cerrahisi, İmplant Tedavisi, Ortodonti, Çapraşıklık Diş Tedavisi, Kanal Tedavisi, Çocuk Diş Hekimliği, Diş Eti Hastalıkları , Konservatif Diş Tedavisi , Dolgu, Koruyucu Tedaviler, Kompozit Veneer.

Nurgün OLCAY
RESTORATİF DİŞ TEDAVİ UZMANI

Dentia
Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

5-stars-white
  • Ankara'da Lamina Veneer Tedavisi

Ankara’da Lamina Veneer Tedavisi İçin Tavsiye

Lamina Veneer Nedir? Lamina veneer, diş estetiği ve düzeltmesinde kullanılan ince, özel olarak şekillendirilmiş porselen kaplamalardır. Ankara'da Lamina veneerler, dişlerin ön yüzeyine yapıştırılarak dişlerin görünümünü iyileştirmeye ve düzeltmeye yardımcı olur. Ankara'da lamina veneer tedavisi, bir

  • Çankaya Gülüş Estetiği İçin Gülüş Tasarımı

Çankaya Gülüş Estetiği İçin Gülüş Tasarımı

Çankaya gülüş estetiği veya gülüş tasarımı, dişlerin görünümünü ve gülümsemenin estetik görünümünü iyileştirmek için kullanılan bir dizi dental prosedürü ifade eder. Bu prosedürler genellikle diş hekimleri tarafından uygulanır ve kişinin istekleri ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilir.

  • Ankara Gülüş Tasarımında En Son Yenilikler

Ankara Gülüş Tasarımında En Son Yenilikler

GGülüş tasarımı, hastanın bireysel ihtiyaçlarına ve isteklerine göre özelleştirilmiş bir tedavi planını içerir. Bu tedavi planı, hastanın çene yapısı, ağız sağlığı durumu, yüz hatları ve genel estetik görünümü gibi faktörler dikkate alınarak oluşturulur. Gülüş tasarımında